Hasiči vyjeli v Chomutově k otevření bytu ve kterém se nacházela osoba hrozící sebevraždou, vše vyřešila policejní zásahová jednotka
Krátce po půl jedné vyjela na žádost Policie ČR jednotka z centrální stanice Chomutov k otevření bytu. Průzkumem místa zásahu bylo zjištěno, že se v bytě nachází osoba, která hrozí sebevraždou a to seskokem z okna.

V reakci na situaci byly na místo ihned vyslány jednotky profesionálních hasičů ze stanic Most, Teplice a Ústí nad Labem, které na místě připravily seskokové matrace. Na místo byly vyslány i dva automobilové žebříky ze stanic Most a Chomutov.
Událost si vyžádala povolání policejního vyjednavače a zásahové jednotky. Po zásahu zásahové jednotky nebyly seskokové matrace využity a JPO byly na žádost policie odvolány z důvodu vyřešení nepříznivé situace ve 14:43 hodin.
HZS Ústeckého kraje


