
Noční požár v restauraci ve Zlíně zaměstnal tři jednotky hasičů, k výbuchu trouby naštěstí nedošlo
Zprávu o výbuchu trouby s následným požárem v restauraci ve Zlíně, místní část Malenovice, ul. Masarykova, přijali hasiči ve 23:01 hodin.
Zprávu o výbuchu trouby s následným požárem v restauraci ve Zlíně, místní část Malenovice, ul. Masarykova, přijali hasiči ve 23:01 hodin.
Dvě jednotky hasičů zasahovaly v noci ze středy na čtvrtek 22. 12. 2016 v obci Janovice (okres Frýdek-Místek), kde skončil ve vodním toku Říčka na levém boku osobní…
Požár sazí v komíně domu likvidovaly tři hasičské jednotky v ulici Na Roudné v Plzni, škoda byla vyčíslena na 30 tisíc korun.
Provozní kapaliny uniklé z osobního vozidla likvidovali hasiči ze stanice Plzeň-Slovany v ulici Hradišťská.
Otevření poškozených dveří na WC provedli hasiči ze stanice Plzeň-Střed v ulici Borská na Jižním Předměstí.
K sundání dronu ze stromu vyjeli hasiči z Pardubic do ulice Wolkerova.
Jednotka HZS Žatec vyjela na dopravní nehodu do ulice Libočanská. Jednotka na místě odklidila vyteklé provozní kapaliny.
Příslušníci jednotek HZS Praha st.3 a SDH Letňany likvidovali v ulici Kramolínská vodou z vlastních zdrojů požár odpadu na ploše cca 2 × 2 m.
Soběslavští profesionální hasiči vnikli ve Veselí nad Lužnicí v ulici A. Jiráska do zabouchnutého nastartovaného auta.
Náchodští profesionální hasiči a dobrovolní hasiči z Nového Města nad Metují a Provodova – Šonova byli přivoláni k požáru sazí v komíně rodinného domu v Šonově u Nového Města nad Metují. Hasiči saze srazili, vybrali kamna a vyčistili komín. Požár se mimo komínové těleso nerozšířil a ke škodám na majetku nedošlo.
Pražští hasiči likvidují 1C proudem a v dýchací technice požár v motorové části dodávky v Kovanecké ulici v Praze 9. Na místě zasahuje jednotka z Holešovic.
Hasiči přijali v 19:49 hodin zprávu, že v Březolupech hoří udírna. Na místo hlášeného požáru vyslal operační důstojník hasičů jednotku profesionálních hasičů z požární…
Na žádost Policie ČR uklidili táborští profesionální hasiči v Plané nad Lužnicí vozovku po dopravní nehodě osobního automobilu značky Peugeot 307.
Hasiči z brněnských stanic BVV a Lískovec vyjeli do ulice Stamicova k požáru svícnu v bytě, obešel se bez zranění. Do 20 minut od nahlášení byl zlikvidován.
Na silnici vedoucí z Bernartic do Bechyně v katastru obce Radětice byl ohlášen požár osobního automobilu. Na místo vyjeli profesionální hasiči ze stanic Tábor a Týn nad Vltavou a jednotka SDH obce Bechyně.
Požár zasáhnul požár v plném rozsahu, vzniklá škoda činí 5 000,–. Příčinou vzniku požáru byla technická závada na elektroinstalaci.
Profesionální hasiči ze stanice Suché Vrbné uklidili ve Včelné na tř. 5. května silnici po dopravní nehodě dvou osobních aut.
Příslušníci jednotky HZS Praha st.6 likvidovali v ulici Počátecká vodou z vlastního zdroje požár odpadu ve světlíku obytného domu.
Profesionální hasiči z centrální stanice v Hradci Králové otevírali na žádost Policie ČR byt v královéhradecké Severní ulici z důvodu obav oznamovatelky o život majitele bytu. Muž byl v pořádku, pouze spal.
Hasiči z Hořovic, Rokycan a Zbirohu vyjeli na 22. kilometr dálnice D5 k nárazu osobního vozidla do svodidel, jedna osoba byla lehce zraněna.
Jednotky HZS Louny a SDH Cítoliby vyjely na požár garáže v obci Cítoliby. Jednalo se o zahoření věcí v prostoru garáže. Jednotky zahoření uhasily a místnost odvětraly. Na místo se dostavil i vyšetřovatel příčin požáru.